Montano Valtr
KvětinySadbaOsivaMontano Valtr s.r.o.

Květiny

Hrnkové květiny tvořily v minulosti pouze doplňkovou část produkce. V současnosti je pěstování květin hlavním výrobním programem společnosti a Montano Valtr s.r.o. je největším pěstitelem květin v České republice.

Rostliny jsou po celou dobu pěstování pravidelně kontrolovány rostlinolékařskou službou. Prodej je směřován především na obchodní řetězce, velkoobchody, zahradnická centra v Čechách, Slovensku a Polsku, a část produkce se prodává v podnikové prodejně v Litoli. V prodejně mohou dostat námi pěstované zboží jak drobní zákazníci, tak i maloobchodníci.

Za poslední 4 roky tj. od roku 2006 se vlastní kryté pěstební plochy zvýšily o 3,2 ha. Navíc má společnost od ledna roku 2010 3,52 ha skleníků v pronájmu. Na vrcholu sezóny je obhospodařováno celkem 17,5 ha krytých a venkovních ploch.

Většina skleníků a fóliovníků je vytápěných, což zajišťuje celoroční možnost pěstování. Sazenice jsou nakupovány od profesionálních tuzemských i zahraničních firem, které dodávají kvalitní materiál v přesně stanovených termínech.

Kvalitní a čerstvé české produkty - G´s Group Holdings